Chelsea Wig by Jon Renau
The Chelesa wig by Jon Renau is an empowered blend of pert practicality and sultry layers, this stunning short shag provides all-day beauty and cool comfort with O’solite open cap construction
| Color Shown | 6F27, 14/26S10 |
|---|---|
| Cap Design | Open Cap |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Bang | 3" |
| Crown | 3.75" |
| Nape | 2" |
| Side | 2.75" |
| Weight | 2.4 oz |
Original: $470.88
-65%$470.88
$164.81





Description
The Chelesa wig by Jon Renau is an empowered blend of pert practicality and sultry layers, this stunning short shag provides all-day beauty and cool comfort with O’solite open cap construction
| Color Shown | 6F27, 14/26S10 |
|---|---|
| Cap Design | Open Cap |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Bang | 3" |
| Crown | 3.75" |
| Nape | 2" |
| Side | 2.75" |
| Weight | 2.4 oz |






















