Chloe Monofilament Lace Front Wig (Hand-Tied)
Chloe is a hand tied monofilament wig
Lace front
Color shown is 4/33
Flattering sideswept bangs, this chin length shag is sleek, modern and versatile. The SmartLace front and hand-tied monofilament cap create supremely natural movement.
SPECIFICATIONS
| Length | B 5" C 6.25" S 5" N 2.5" |
|---|---|
| SKU | 5967 |
| Collection | SmartLace |
| Color Shown | 4/33, 12FS8 |
| Cap Construction | Lace Front / Monofilament / Handtied |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Weight | 2 oz |

$178.67
Original: $510.50
-65%Chloe Monofilament Lace Front Wig (Hand-Tied)—
$510.50
$178.67



Description
Chloe is a hand tied monofilament wig
Lace front
Color shown is 4/33
Flattering sideswept bangs, this chin length shag is sleek, modern and versatile. The SmartLace front and hand-tied monofilament cap create supremely natural movement.
SPECIFICATIONS
| Length | B 5" C 6.25" S 5" N 2.5" |
|---|---|
| SKU | 5967 |
| Collection | SmartLace |
| Color Shown | 4/33, 12FS8 |
| Cap Construction | Lace Front / Monofilament / Handtied |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Weight | 2 oz |























