Coco Wig
| Color Shown | 32F, 10/26TT |
|---|---|
| Cap Design | Double Monofilament |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Bang | 6" |
| Crown | 7" |
| Nape | 3" |
| Side | 4.5" |
| Weight | 4.1 oz |
Cap Size: Average Length:Bang 4", Crown 3 1/2", Side 1 1/2", Nape 2" Weight: 52 GR
Select Color Choice
From $175.30
Original: $500.85
-65%Coco Wig—
$500.85
$175.30



Description
| Color Shown | 32F, 10/26TT |
|---|---|
| Cap Design | Double Monofilament |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Bang | 6" |
| Crown | 7" |
| Nape | 3" |
| Side | 4.5" |
| Weight | 4.1 oz |
Cap Size: Average Length:Bang 4", Crown 3 1/2", Side 1 1/2", Nape 2" Weight: 52 GR






















