Diane - Mono Hand Tied Smart Lace Wig
Combining easygoing layers with assertive texture, this sassy short shag offer deluxe comfort and SmartLace stylability, with a lace front and hand tied monofilament cap.
Specifications
| Length | B 5.5" C 7.25" S 5" N 3.75" |
|---|---|
| SKU | 5987 |
| Collection | SmartLace |
| Color Shown | 6F27, 14/26S10 |
| Cap Construction | Lace Front / Monofilament / Handtied |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Weight | 2.3 oz oz |
Original: $625.75
-65%$625.75
$219.01







Description
Combining easygoing layers with assertive texture, this sassy short shag offer deluxe comfort and SmartLace stylability, with a lace front and hand tied monofilament cap.
Specifications
| Length | B 5.5" C 7.25" S 5" N 3.75" |
|---|---|
| SKU | 5987 |
| Collection | SmartLace |
| Color Shown | 6F27, 14/26S10 |
| Cap Construction | Lace Front / Monofilament / Handtied |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Weight | 2.3 oz oz |






















