Easi Part 8 inch Human Hairpiece Topper
Enjoy the look of fuller hair on top with this handy human hair topper.
| Color Shown | 12FS8 |
|---|---|
| Hair Type | Remy Human Hair |
| Base Dimension | 2.75" x 5" |
| Collection | Toppers |
| Application Method | Clip In |
| Length | 8" |
| Weight | 1 oz |
| Base Construction | Single Monofilament with a PU Perimeter |
Select Choose your colour:
From $221.15
Original: $631.87
-65%Easi Part 8 inch Human Hairpiece Topper—
$631.87
$221.15





Description
Enjoy the look of fuller hair on top with this handy human hair topper.
| Color Shown | 12FS8 |
|---|---|
| Hair Type | Remy Human Hair |
| Base Dimension | 2.75" x 5" |
| Collection | Toppers |
| Application Method | Clip In |
| Length | 8" |
| Weight | 1 oz |
| Base Construction | Single Monofilament with a PU Perimeter |






















