EasiPart XL - 18 inch HD Heat Defiant Fibre
easipart XL 18 is an effective hair topper because it covers areas on the crown that are thin offering volume to your hair.
| Color Shown | 6 |
|---|---|
| Hair Type | Heat Resistant Synthetic Fibre |
| Base Dimension | 3"- 5.75" x 5" |
| Collection | Toppers |
| Application Method | Clip In |
| Length | 18" |
| Weight | 3 oz |
| Base Construction | Single Monofilament with a PU Perimeter |
Select Color
From $142.33
Original: $406.65
-65%EasiPart XL - 18 inch HD Heat Defiant Fibre—
$406.65
$142.33





Description
easipart XL 18 is an effective hair topper because it covers areas on the crown that are thin offering volume to your hair.
| Color Shown | 6 |
|---|---|
| Hair Type | Heat Resistant Synthetic Fibre |
| Base Dimension | 3"- 5.75" x 5" |
| Collection | Toppers |
| Application Method | Clip In |
| Length | 18" |
| Weight | 3 oz |
| Base Construction | Single Monofilament with a PU Perimeter |






















