Emilia Lace Front Wig
| Color Shown | 30A27S4, 27T613S8 |
|---|---|
| Cap Design | Lace Front / Single Monofilament |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Bang | 4.5" |
| Crown | 12" |
| Nape | 5" |
| Side | 8.75" |
| Weight | 3.6 oz |
Select Choose your Hair Colour
From $196.88
Original: $562.51
-65%Emilia Lace Front Wig—
$562.51
$196.88




Description
| Color Shown | 30A27S4, 27T613S8 |
|---|---|
| Cap Design | Lace Front / Single Monofilament |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Bang | 4.5" |
| Crown | 12" |
| Nape | 5" |
| Side | 8.75" |
| Weight | 3.6 oz |






















