Essentially You Top Piece
Essentially You Top Piece
| Application Method | Clip In |
|---|---|
| Approx Length | 6" |
| Weight | 1.7 oz |
| Base Dimension | 7" X 6.5" |
| Base Construction | Monofilament |
| Collection | Hair Additions |
| Color Shown | 24BT18S8 |
| Hair Type | Synthetic |
Select Color Choice
From $129.44
Original: $369.83
-65%Essentially You Top Piece—
$369.83
$129.44




Description
Essentially You Top Piece
| Application Method | Clip In |
|---|---|
| Approx Length | 6" |
| Weight | 1.7 oz |
| Base Dimension | 7" X 6.5" |
| Base Construction | Monofilament |
| Collection | Hair Additions |
| Color Shown | 24BT18S8 |
| Hair Type | Synthetic |






















