Julianne Lace front Hand Tied Wig
| Length | B 10.5" C 12.25" S 5.75" N 9.5" |
|---|---|
| SKU | 5968 |
| Collection | SmartLace |
| Color Shown | 6/33, 101F48T |
| Cap Construction | Lace Front / Monofilament / Handtied |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Weight | 3.5 oz |
Julianne is 100% hand tied with a monofilament top and lace front for natural styling.
Select My Color Choice is:
From $253.19
Original: $723.39
-65%Julianne Lace front Hand Tied Wig—
$723.39
$253.19





Description
| Length | B 10.5" C 12.25" S 5.75" N 9.5" |
|---|---|
| SKU | 5968 |
| Collection | SmartLace |
| Color Shown | 6/33, 101F48T |
| Cap Construction | Lace Front / Monofilament / Handtied |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Weight | 3.5 oz |
Julianne is 100% hand tied with a monofilament top and lace front for natural styling.






















