Katherine Lace Front
| Length | B 5" C 12" S 11" N 10" |
|---|---|
| SKU | 5974 |
| Collection | SmartLace |
| Color Shown | 6F27, 12FS8 |
| Cap Construction | Lace Front / Open Cap |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Weight | 4.2 oz |
Select Color Choice
From $175.03
Original: $500.10
-65%Katherine Lace Front—
$500.10
$175.03



Description
| Length | B 5" C 12" S 11" N 10" |
|---|---|
| SKU | 5974 |
| Collection | SmartLace |
| Color Shown | 6F27, 12FS8 |
| Cap Construction | Lace Front / Open Cap |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Weight | 4.2 oz |






















