Meg Mono Wig by Jon Renau
Delicately razored layers add sassy punch to this poised shag. The hand tied mono top provides multidirectional styling and supreme comfort inside the cap.
| Color Shown | 6/33, FS26/31S6 |
|---|---|
| Cap Design | Double Monofilament / Hand tied |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Bang | 5" |
| Crown | 6.5" |
| Nape | 3" |
| Side | 2.5" |
| Weight | 2.1 oz |
Original: $642.15
-65%$642.15
$224.75




Description
Delicately razored layers add sassy punch to this poised shag. The hand tied mono top provides multidirectional styling and supreme comfort inside the cap.
| Color Shown | 6/33, FS26/31S6 |
|---|---|
| Cap Design | Double Monofilament / Hand tied |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Bang | 5" |
| Crown | 6.5" |
| Nape | 3" |
| Side | 2.5" |
| Weight | 2.1 oz |






















