Playmate Straight
Playmate is a specially designed synthetic ladies toupee used to add fullness to your existing hair.
| Color Shown | 24BT18 |
|---|---|
| Hair Type | Synthetic |
| Base Dimension | 6.5" x 9" |
| Collection | Hair Additions |
| Application Method | Clip In |
| Length | 5" - 5.5" |
| Weight | 2.1 oz |
| Base Construction | Open Cap |
Select Color Choice
From $71.29
Original: $203.70
-65%Playmate Straight—
$203.70
$71.29


Description
Playmate is a specially designed synthetic ladies toupee used to add fullness to your existing hair.
| Color Shown | 24BT18 |
|---|---|
| Hair Type | Synthetic |
| Base Dimension | 6.5" x 9" |
| Collection | Hair Additions |
| Application Method | Clip In |
| Length | 5" - 5.5" |
| Weight | 2.1 oz |
| Base Construction | Open Cap |






















