Rosie Wig Lace Front by Smart Lace
| Length | B 9" C 11" S 8.75" N 7" |
|---|---|
| SKU | 5978 |
| Collection | SmartLace |
| Color Shown | 6/33, 12FS8 |
| Cap Construction | Lace Front / Monofilament |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Weight | 3.6 oz |
This piecey bob with a sideswept fringe is loaded with layers. A SmartLace front and monotop mimic natural hair growth for extra styling options.
Original: $511.30
-65%$511.30
$178.95




Description
| Length | B 9" C 11" S 8.75" N 7" |
|---|---|
| SKU | 5978 |
| Collection | SmartLace |
| Color Shown | 6/33, 12FS8 |
| Cap Construction | Lace Front / Monofilament |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Weight | 3.6 oz |
This piecey bob with a sideswept fringe is loaded with layers. A SmartLace front and monotop mimic natural hair growth for extra styling options.






















