Ruby Smart Lace Wig
Seize the day in this sophisticated pixie! Its SmartLace front mimics a naturally growing hairline, and the open cap construction design provides exceptional breathability.
| Color Shown | 12FS8, FS2V/31V |
|---|---|
| Cap Design | Lace Front / Open Cap |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Bang | 6" |
| Crown | 4.5" |
| Nape | 2" |
| Side | 2.5" - 3" |
| Weight | 2.4 oz |
Original: $524.91
-65%$524.91
$183.72





Description
Seize the day in this sophisticated pixie! Its SmartLace front mimics a naturally growing hairline, and the open cap construction design provides exceptional breathability.
| Color Shown | 12FS8, FS2V/31V |
|---|---|
| Cap Design | Lace Front / Open Cap |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Bang | 6" |
| Crown | 4.5" |
| Nape | 2" |
| Side | 2.5" - 3" |
| Weight | 2.4 oz |






















