Scarlett Lace Front
Scarlett is one of the trendiest lace front wigs in our collection. With her perfect beach waves for carefree sunny days, this style is light and breezy with a natural looking lace front and cooling open cap ('capless') construction
| Length | B 10" C 11.25" S 9.25" N 5.5" |
|---|---|
| SKU | 5971 |
| Collection | SmartLace |
| Color Shown | 12FS8, 4/33 |
| Cap Construction | Lace Front / Open Cap |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Weight | 2.7 oz |
Select Color Choice
From $176.71
Original: $504.90
-65%Scarlett Lace Front—
$504.90
$176.71






Description
Scarlett is one of the trendiest lace front wigs in our collection. With her perfect beach waves for carefree sunny days, this style is light and breezy with a natural looking lace front and cooling open cap ('capless') construction
| Length | B 10" C 11.25" S 9.25" N 5.5" |
|---|---|
| SKU | 5971 |
| Collection | SmartLace |
| Color Shown | 12FS8, 4/33 |
| Cap Construction | Lace Front / Open Cap |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | Synthetic |
| Weight | 2.7 oz |






















