Top Style 18 inch Synthetic Hair Topper
| Color Shown | 6F27 |
|---|---|
| Hair Type | Synthetic |
| Base Dimension | 9" X 8.5" |
| Collection | Toppers |
| Application Method | Clip In |
| Length | 18" |
| Weight | 4.4 oz |
| Base Construction | Monofilament, Machine Weft |
Select Color
From $200.47
Original: $572.78
-65%Top Style 18 inch Synthetic Hair Topper—
$572.78
$200.47




Description
| Color Shown | 6F27 |
|---|---|
| Hair Type | Synthetic |
| Base Dimension | 9" X 8.5" |
| Collection | Toppers |
| Application Method | Clip In |
| Length | 18" |
| Weight | 4.4 oz |
| Base Construction | Monofilament, Machine Weft |






















