Top Style 18 inch Human Hair Topper Hairpiece
Add fullness to your hair with one of our most popular top pieces in real human hair.
| Color Shown | FS6/30/27, 6RN |
|---|---|
| Hair Type | Remy Human Hair |
| Base Dimension | 9" X 8.5" |
| Collection | Toppers |
| Application Method | Clip In |
| Length | 18" |
| Weight | 5.1 oz |
| Base Construction | Monofilament, Machine Weft |
Select Choose your colour:
From $935.08
Original: $2,671.65
-65%Top Style 18 inch Human Hair Topper Hairpiece—
$2,671.65
$935.08



Description
Add fullness to your hair with one of our most popular top pieces in real human hair.
| Color Shown | FS6/30/27, 6RN |
|---|---|
| Hair Type | Remy Human Hair |
| Base Dimension | 9" X 8.5" |
| Collection | Toppers |
| Application Method | Clip In |
| Length | 18" |
| Weight | 5.1 oz |
| Base Construction | Monofilament, Machine Weft |






















