Zoe Mono Wig [Clearance ]
Zoe Mono Wig by Jon Renau
This item is being phased out.
| Item Number | 5375 |
|---|---|
| Collection | Mono Top |
| Color Shown | 4/33 |
| Cap Design | Double Monofilament |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | No |
| Bang | 5" |
| Crown | 3.5" |
| Nape | 1.75" |
| Side | 3.75" |
| Weight | 2 oz |
Select My color choice is:
From $163.01
Original: $465.74
-65%Zoe Mono Wig [Clearance ]—
$465.74
$163.01



Description
Zoe Mono Wig by Jon Renau
This item is being phased out.
| Item Number | 5375 |
|---|---|
| Collection | Mono Top |
| Color Shown | 4/33 |
| Cap Design | Double Monofilament |
| Cap Size | Average |
| Hair Type | No |
| Bang | 5" |
| Crown | 3.5" |
| Nape | 1.75" |
| Side | 3.75" |
| Weight | 2 oz |






















