Easi Crown HD - 18" HD Top Piece - Heat Resistant Fibre
This one-piece volumizer adds coverage and volume to the crown and back of the head. It clips in and out easily and can be heat-styled to create any look.
SPECIFICATIONS
| Color Shown | 6F27 |
|---|---|
| Hair Type | Remy Human Hair |
| Base Dimension | 6.5" x 2.25" |
| Collection | Toppers |
| Application Method | Clip In |
| Length | 18" |
| Weight | 1.5 oz |
| Base Construction | Monofilament with a PU Perimeter |
Original: $370.45
-65%$370.45
$129.66




Description
This one-piece volumizer adds coverage and volume to the crown and back of the head. It clips in and out easily and can be heat-styled to create any look.
SPECIFICATIONS
| Color Shown | 6F27 |
|---|---|
| Hair Type | Remy Human Hair |
| Base Dimension | 6.5" x 2.25" |
| Collection | Toppers |
| Application Method | Clip In |
| Length | 18" |
| Weight | 1.5 oz |
| Base Construction | Monofilament with a PU Perimeter |





















